Szybki kontakt: Tel: +48 602 743 522, +48 609 787 623
E-mail: kontakt@implalab.pl  facebook logo plugin
O nas

Trzon zespołu stanowi nasze małżeństwo, które połączyła wspólna pasja i miłość do zawodu. W codziennej pracy wykorzystujemy dopracowany podział zadań. Tomasz odpowiada za „myśl technologiczną”, a Paulina za stronę estetyczną.

Nasze laboratorium to firma z tradycjami rodzinnymi. Od wielu lat stanowimy zgrany zespół doświadczonych techników, ściśle wyspecjalizowanych w swojej dziedzinie.

Nasza pracownia oraz Centrum Frezowania dysonuje najnowszymi technologiami i wyposażeniem na światowym poziomie co pozwala Nam zaoferować mnogość rozwiązań najlepszych dla Pacjenta pod względem estetyki, funkcjonalności i biomechaniki. Specjalizujemy się w pracach opartych na implantach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i różnorodności wykonanych uzupełnień implantologicznych jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązanie dla danego Pacjenta. Wykonujemy prace na wszystkich dostępnych w Polsce systemach implantologicznych. Służymy swoją radą i doświadczeniem podczas planowania leczenia implantoprotetycznego.

Wykorzystujemy wszystkie nowoczesne technologie potrzebne przy projektowaniu prac protetycznych. Śledzimy najnowsze trendy w implantoprotetyce, uczestnicząc w sympozjach, kursach europejskich i światowych. Wszystkie prace implantoprotetyczne wykonujemy w oparciu o systemy CAD-CAM co zapewnia im precyzyjną pasowność i najwyższy poziom wykonania.

Wszystkie etapy wykonujemy w naszym Laboratorium, bez udziału podwykonawców. Posiadamy możliwość wyprodukowania łączników indywidualnych, przy pomocy oryginalnych pre-milli do wszystkich rodzajów platform implantologicznych, które wykonujemy we własne siedzibie. Dzięki temu odpowiadamy za każdy etap prac szczegółowo go kontrolując. Daje to gwarancję trwałego i kompatybilnego połączenia. Gwarancja producenta potwierdzeniem jakości i sukcesu.


Ponadto, przyjmujemy zamówienia na wykonanie łączników implantologicznych na indywidualne zamówienie do systemów:

  • Straumann
  • MIS
  • Medentica
  • Atlantis
  • NT Trading
  • Atlantis

oraz wszystkich tych których nie ma wymienionych na tej liście.

Śledzimy najnowsze trendy w implantoprotetyce uczestnicząc w sympozjach, kursach europejskich i światowych. Wszystkie prace implantoprotetyczne wykonujemy w oparciu o systemy cad-cam co zapewnia im precyzyjną pasowność i najwyższy poziom wykonania.

 

Nasza historia…

 

Jesteś naszym klientem?
Przejdź do Centrum Frezowania
O Implalab
Nasza pracownia dysponuje najnowszymi technologiami i wyposażeniem na światowym poziomie co pozwala nam zaoferować mnogość rozwiązań najlepszych dla Pacjenta pod względem estetyki, funkcjonalności i biomechaniki.
Kontakt
Adres:
ul Świetlików 8 lok. 1
01-389 Warszawa
Telefon:
biuro,recepcja 602 743 522
dział techniczny 531 983 355
dział ceramiki 609 787 623
E-mail:
kontakt@implalab.pl
Copyright 2016 ImplaLab s.c. Laboratorium Techniki Dentystycznej
Projekt i wykonanie: Erizo.pl